„Rowerem przez gminę Lądek”

W niedzielę odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez GOK w Lądku pod hasłem „Rowerem przez Gminę Lądek”.

-Impreza zorganizowana w ramach II Rajdu Rowerowego Powiat na rower z Karoliną Kocięcką ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Słupcy.

Uczestnicy ochoczo wyruszyli w zaplanowaną trasę, przy wymarzonej pięknej pogodzie, która przez cały czas rajdu sprzyjała uczestnikom cudownie spędzona niedziela: relax, spokój na łonie natury w otoczeniu pięknej zieleni.

Na zakończenie rajdu organizatorzy podziękowali wszystkim za uczestnictwo wspaniałą atmosferę i zaprosili na kiełbaski z grilla na mecie rajdu – stadionowiej Wiacie w Lądku – informuje Gminny Ośrodek Kultury w Lądku.

 

FOTO: GOK Lądek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *