Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Rozegraj okolice”

Pod taką nazwą odbyła się w Zagórowie gra terenowa, kolejna atrakcja dla dzieci w ramach „Wakacji z MGOK”.

-W zabawie wzięło udział ponad 30 dzieci podzielonych na dwie grupy, które z wielkim zaangażowaniem przeszły całą dwie trasy przygotowane przez Piotra Łakomiaka – bardzo dziękujemy. Były to bardzo ciekawe miejsca naszego miasteczka, o których chętnie z dziećmi mogliśmy porozmawiać.

Po rozegraniu okolicy i znalezieniu wszystkich punktów gry meta i niespodzianka czekała w Goku w sali lustrzanej – słodki upominek, a potem kiełbaska z grilla, który przygotowali dla nas pracownicy MGOK – wszystkim bardzo dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Włodzimierza Olczaka i Michała Sroki za ufundowanie wszystkim dzieciom kiełbasek – były bardzo smaczne i z wielką ochotą po tak wyczerpującym spacerze ją wszyscy zjedli.

Jak zawsze można na Was liczyć ! A za wypożyczenie grilla dziękujemy naszym sąsiadom – Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórowie – wiemy ,że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc! Gra cieszyła się dużą frajdą więc już mamy plany ją zorganizować na przyszłe wakacje.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział , rodzicom za pomoc i do zobaczenia jeszcze na kolejnych wydarzeniach w ramach „Wakacji z MGOK”- czytamy na stronie ośrodka.

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz