Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozegrali pierwsze zimowe sparingi

Swoje pierwsze mecze kontrolne podczas tego weekendu rozgrywały  drużyny piłkarskie z naszego Powiatu.

W sobotę w derbowym pojedynku Czarni Ostrowite pokonali ZKS Orły Zagórów 3:0 po bramkach Jarosława Kwiatkowskiego, Łukasza Piguły i Bartosza Majewskiego.

1:1 z Notecią Gębice zremisował dziś z kolei Słupecki Klub Piłkarski, a gola zdobył zawodnik testowany.

Z porażką w meczu ze Zjednoczonymi Trzemeszno musieli z kolei pogodzić się piłkarze Strzałkowskiego Polanina.-Naszego pierwszego meczu sparingowego niestety nie możemy zaliczyć do udanych. Przegraliśmy 2:0 i chociaż nie o wynik tutaj chodziło to nasze poczynania na boisku pozostawiają wiele do życzenia. Największy problem mieliśmy przede wszystkim z organizacją gry. W tej kwestii niewiele jesteśmy w stanie zmienić bowiem trenując na orliku trudno jest się przestawić na grę na większej przestrzeni.

W tym aspekcie było widać już od pierwszych minut że przeciwnicy mają nad nami sporą przewagę. Dla mnie jednak najważniejsze było to, by prawie każdy z zawodników mógł spędzić 45 minut na boisku i popracować w warunkach meczowych.

Dziś miałem do dyspozycji szeroką kadrę w tym kilku zawodników testowanych ale o tym jak personalnie będzie wyglądał nasz Dowiemy się w najbliższych tygodniach- komentuje trener Polanina, Wojciech Henke.

 

FOTO: Archiwum


Brak komentarzy

Dodaj komentarz