Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozkradli narzędzia na słupeckim cmentarzu

W maju 2020 roku na słupeckim cmentarzu z inicjatywy miejskich radnych pojawiły się stojaki z narzędziami ogrodniczymi. Więszkosć z nich nie wróciła na swoje miejsce.

O sprawie informował radny Maciej Graczyk- Coraz więcej zaczyna ubywać tamtego sprzętu. Po prostu ktoś zapomina oddwać. Akurat byłem tam w takim momencie i przyglądałem się bacznie, że na cmentarzu nie było żadnych ludzi, a na tym stojaku wisiała tylko jedna miotełka i jedne grabie. Przykro, że tak krótko to wytrzymało- mówił radny podczas miejskiej komisji.

-Kiedy wychodziłem z tym pomysłem informował Państwa, że robimy to między innymi dla ludzi przyjezdnych, którzy w danym momencie przyjechali na cmentarz i nie mają tego sprzętu ze sobą.

Przykro, że niektóre osoby się źle zachowały i po prostu to ukradły. W tym roku nie, ale w przyszłym poproszę Państwa żebyśmy tą akcję odnowili. Wychodzę z tego założenia, że są osoby które mieszkają również w blokach i które nie mają takiej możliwości chodzenia na przykład z grabkami i przechowywania ich- mówił radny, Tadeusz Markiewicz

 


Najnowsze komentarze
  • Bardzo dobra inicjatywa tylko ten narod taki pazerny na miotły i grabie nalezało by załozyc fotopułapkę i takich złodziei pokazac publicznie tak niechcący

  • Trzeba konsekwentnie tępić złodziejstwo i napiętnować poprzez nagrywanie takich ludzi. Poza tym w podobny sposób należy pokazywać tych którzy przez własne niechlujstwo nie odnoszą na miejsce sprzętu.

  • Po co fotopułapka – ustalić dyżury pomysłodawców przy sprzęcie.

    • Jak szanowna Pani wyobraża sobie takie dyżury przy sprzęcie.?. Jakiś grafik..na dwie czy trzy zmiany.. w Słońcu i w deszczu.?.w skwarze i na mrozie.?. Fotopułapka, o której wspomniało kilka osób byłaby najlepszym rozwiązaniem. Sprzęt nie jest drogi..reaguje i włącza się gdy coś się rusza..bo kto chciałby stać i pilnować sprzętu kilka godzin..??

  • Hieny cmentarne ,jak nie boja sie Boga na miescu poswieconym ….ZLODZIEJE bez kultury i ogłady.

  • Co my jesteśmy za ludzie, przecież te narzędzia nie są bardzo drogie,ten co ukradł tylko sam korzysta i cieszy się że taki sprytny…a tak wiele ludzi mogłoby korzystać, podobnie było przy ścieżce rowerowej, ciągle kradli narzędzia i teraz wiszą tylko sznureczki…tacy niestety jesteśmy…

Dodaj komentarz