Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozmawiali o „Bezpiecznej przyszłości Polaków”

Pod takim hasłem w Słupcy zorganizowane zostało spotkanie z kandydatami do Sejmu i Senatu w nadchodzących wyborach z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

W auli Zespołu Szkół Muzycznych pojawili się poseł Zbigniew Dolata, wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska, wielkopolski kurator oświaty Robert Gaweł, Krzysztof Ostrowski, Anita Szykowna a także starosta, Jacek Bartkowiak.

W krótkich wystąpieniach kandydaci przedstawili swoje sylwetki, a także mówili o tym, dlaczego startują w nadchodzących wyborach. Podkreślali, że ich stawką jest bezpieczeństwo Polski.

Przypomnieli również o niektórych dotychczasowych działaniach Rządu Prawa i Sprawiedliwości jak między innymi polityka prorodzinna, czy poprawa infrastruktury, między innymi tej drogowej. Nie zabrakło również podkreślenia roli środków, jakie kierowane są do samorządów z budżetu Państwa na realizowane przez nie inwestycje.

Przybyli na spotkanie wyborcy mieli również możliwość zadawania pytań. Poruszane były  między innymi tematy związane z bieżącymi sprawami politycznymi, czy inwestycjami w naszym regionie, takimi jak możliwa budowa hospicjum w Powiecie Słupeckim, czy przebudowa kolejnych dróg.

Podobne spotkanie zostanie zorganizowane w tym samym miejscu już w najbliższy czwartek, o godzinie 18:00. Tym razem do Słupcy przyjadą marszałek Sejmu, Elżbieta Witek oraz minister i poseł Zbigniew Hoffman.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz