Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozmawiali o rozbudowie bazy wojskowej

W Starostwie Powiatowym w Słupcy zorganizowano spotkanie z przedstawicielami międzynarodowej firmy GSCS, oferującej usługi dostosowane do amerykańskiego wojska i jego sojuszników w lokalizacjach wojskowych na całym świecie.

Goście pragną nawiązać współpracę z lokalnymi samorządami w celu oferowania zatrudnienia mieszkańcom przy rozbudowie powidzkiej bazy.

Jak przedstawili zagraniczni goście, firma GSCS zapewnia skuteczne rozwiązania w trudnych warunkach na polu bitwy, a także zapewnia maksymalne korzyści dla lokalnych władz i społeczności. Główne usługi firmy to: projekty i wykonanie budynków, rekrutacja i dostarczanie siły roboczej, dostawa i utrzymanie pojazdów, zaopatrzenie w żywność i usługi żywieniowe, obsługa i konserwacja obiektu. GSCS zapewnia, że polscy pracownicy będą zatrudnieni na obiektach wojskowych i zainwestuje w długoterminowy rozwój lokalnych społeczności.

Podpisano już dokumenty z polskim rządem oraz zwierzchnikami sił zbrojnych, wskazujące GSCS Polska jako preferowanego dostawcę pracy spoza USA na kontraktach usługowych udzielanych przez zagraniczne siły NATO i wykonywanych na terenie Wielkopolskiej i Zachodniopomorskiej części kraju.

Świadczenia dla społeczności: polscy obywatele będą mieć pierwszeństwo do zatrudnienia oraz do uczestnictwa w projektach w swojej gminie.

Potencjalne inwestycje: Powidz centrum pośrednictwa pracy; organizacja regionalnego centrum szkolenia zawodowego; projekty infrastruktury oraz inne rządowe priorytety.

GSCS jest ekspertem w branży kontraktowania wojska, specjalizującym się w szkoleniach i zatrudnianiu pracowników do wykorzystania w projektach wojskowych. Firma działa od 28 lat na trzech kontynentach; lokalizacja biur przedstawicielskich w 10 państwach, w tym dwa zarejestrowane w Polsce; organizacja licznych ćwiczeń wojskowych; posiada ponad 2 tysiące wszystkich typów pojazdów.

TEKST/FOTO: Powiat Słupecki


Brak komentarzy

Dodaj komentarz