Rozmawiali z kierowcami o bezpieczeństwie, wzajemnym szacunku i odpowiedzialnym zachowaniu na drodze

W sobotę, 23 maja, policjanci słupeckiej drogówki wspólnie z Wielkopolskimi Fanami Motocykli przeprowadzili kolejną akcję profilaktyczną „Jednośladem bezpiecznie do celu”.

Podczas działań rozmawiano z kierowcami o bezpieczeństwie, wzajemnym szacunku i odpowiedzialnym zachowaniu na drodze.

Nie zabrakło również naklejek z hasłem: „Zmieścimy się wszyscy”

Pamiętajmy – na drodze jest miejsce dla każdego uczestnika ruchu. Bezpieczeństwo zależy od nas wszystkich.

 

TEKST/FOTO: KPP Słupca

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *