W sobotę, 23 maja, policjanci słupeckiej drogówki wspólnie z Wielkopolskimi Fanami Motocykli przeprowadzili kolejną akcję profilaktyczną „Jednośladem bezpiecznie do celu”.
Podczas działań rozmawiano z kierowcami o bezpieczeństwie, wzajemnym szacunku i odpowiedzialnym zachowaniu na drodze.
Nie zabrakło również naklejek z hasłem: „Zmieścimy się wszyscy”
Pamiętajmy – na drodze jest miejsce dla każdego uczestnika ruchu. Bezpieczeństwo zależy od nas wszystkich.
TEKST/FOTO: KPP Słupca






Jedna odpowiedź
A może zaczniecie od siebie 🤔