Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozpoczęcie roku szkolnego w Drążnej

Podobnie jak w innych placówkach w poniedziałek w Drążnej w Gminie Słupca miało miejsce rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

– Uroczystej inauguracji roku szkolnego 2023/2024 dokonała dyrektor szkoły pani Danuta Samul, która powitała serdecznie wszystkich zebranych gości: Jana Kujawę – radnego Gminy Słupca, ks. Tadeusza Stasiaka – proboszcza parafii Młodojewo, Mateusza Jóźwiaka – dzielnicowego Gminy Słupca, Marka Miętkiewicza – sołtysa sołectwa Drążna, Alinę Kostyszyn – [rzewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej oraz uczniów, rodziców i nauczycieli.

Podczas uroczystości w imieniu Wójta Gminy Słupca Pan Jan Kujawa wręczył uczniowi klasy IV Błażejowi Nazarukowi Stypendium wójta Gminy.

Dyrektor szkoły życzyła Uczniom, entuzjazmu do nauki, rozwijania swoich pasji, wiary w siebie i swoje możliwości, sukcesów i realizacji celów i postanowień, rodzicom – jak najwięcej powodów do dumy z osiągnięć swoich dzieci, a nauczycielom zadowolenia z pracy i satysfakcji z osiągnięć swoich uczniów – czytamy w informacji szkoły.

 

 

FOTO: SP Drążna


Brak komentarzy

Dodaj komentarz