Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozpoczęli kolejny rok akademicki

Słupecki Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął kolejny rok akademicki. To już czwarta inauguracja pod własnym szyldem, wcześniej organizacja była bowiem filią Uniwersytetu w Koninie.

W związku z kończąca się kadencją zarządu, inaugurację nowego roku akademickiego połączono z zebraniem sprawozdawco- wyborczym. Słuchacze Uniwersytetu nie mieli zastrzeżeń do pracy poprzedniego zarządu i jednogłośnie udzielili mu absolutorium. Zaproponowano również, by taki sam skład rządził przez następne cztery lata. Ponownej kandydatury nie przyjęła jednak Daniela Kubiak, a w jej miejsce wybrano Hannę Wojtkowiak. Oprócz niej w zarządzie zasiądą zatem: Bronisław Kawa, Elżbieta Gwóźdź, Elżbieta Zdanowska i Wojciech Rajewicz.
Oprócz wyboru nowych władz, podczas uroczystości omówiono także po krótce plan zajęć na nowy rok. W bogatej ofercie Uniwersytetu znalazły się sprawdzone już przez lata rozwiązania, jednak nie brakuje także nowości.

Bronisław Kawa, prezes Uniwersytetu  Trzeciego Wieku w Słupcy

 

 

W ramach Słupeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku można wziąć udział m.in. w zajęciach plastycznych, muzycznych, językowych, czy informatycznych. Prężnie działają także sekcje sportowe, czyli gimnastyczna i Nordic Walking. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. A kto jeszcze się nie zapisał, może to zrobić w trakcie całego roku.

 

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz