Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Rozpoczęli remont drogi z Lądu do Zagórowa

Rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi powiatowej nr 3090P na odcinku Ląd – Zagórów.

– Dzisiaj (14.05.) kierowcy poruszający się na tym odcinku mogli napotkać utrudnienia związane z pracą maszyny frezującej nawierzchnię drogi oraz demontażem barier ochronnych.

Roboty będą kontynuowane w kolejnych dniach, a ruch w czasie robót będzie kierowany wahadłowo za pomocą mobilnej sygnalizacji świetlnej lub ręcznie, w zależności od potrzeb.

Prace przy przebudowie potrwają do połowy września bieżącego roku. W tym czasie kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności na wspomnianym odcinku.

Inwestycja prowadzona jest dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i środkom własnym Powiatu Słupeckiego – informuje Starostwo Powiatowe w Słupcy.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

2 odpowiedzi

  1. Gdyby nie Jacek Bartkowiak oraz Andrzej Bernat to byśmy widzieli remont mostu i drogi w marzeniach. Dla nich wielkie brawa. .

  2. Wolność ludzi jest ważniejsza niż drogi,a Pan Bartkowiak reprezentuje partię która tę wolność ludziom zabierała i prowadziła propagandę w TV tak jak na Białorusi czy Rosji. Najpierw trzeba walczyć z wolność, a dopiero później o drogi i infrastrukturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *