Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne Ferie Zimowe”

W siedzibie słupeckiej komendy Policji, odbyło się specjalne spotkanie, podczas którego wręczono nagrody laureatom konkursu „Bezpieczne ferie zimowe 2023”.

Dzieci i ich rodziców powitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy mł. insp. Jan Rabiej, który wraz z organizatorami wydarzenia nagrodził małych artystów. Wyjątkowym gościem spotkania był sierż. Pyrek – maskotka wielkopolskiej Policji.

W grudniu 2022 roku Komenda Powiatowa Policji w Słupcy ogłosiła konkurs plastyczny pn. „Bezpieczne ferie zimowe 2023”, którego celem było propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych oraz kształtowanie wrażliwości społecznej i właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia. Tematyka prac konkursowych miała nawiązywać do sposobów spędzania przez dzieci ferii zimowmych oraz propagowanie aktywnego wypoczynku.

Do Komendy Powiatowej Policji w Słupcy wpłynęło 150 prac plastycznych, spośród których komisja konkursowa wyróżniła 12, w dwóch kategoriach wiekowych.

Dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez: Kierownictwo Wydziału Prewencji KPP w Słupcy, Przewodniczącego ZT NSZZP w Słupcy asp.sztab. Pawła Ławniczaka oraz Fundację Santander Bank Polska reprezentowaną na wydarzeniu przez p. Bożenę Sanok-Dąbrowską i p. Darie Nowak.

 

Laureaci

I kategoria – dzieci przedszkolne

Agata Sikorska
Aleksandra Kaźmierska
Wiktoria Kubiak

 

II kategoria – dzieci z klas I-III

Adrianna Adamska
Julia Badowska
Kacper Kanafa

 

Wyróżnieni

I kategoria – dzieci przedszkolne

Bianka Myszkowska
Jakub Śmiechowski
Jakub Nürnberg

 

II kategoria – dzieci z klas I-III

Nadia Budkiewicz
Zuzanna Hałas
Agata Kaźmierska

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz