Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rusza sklepik rękodzieła w MDK „„Lokalne Słupeckie Klamoty”

Sklepik rękodzieła ma powstać przy Miejskim Domu Kultury w Słupcy.

-Malujesz? Rzeźbisz? Tworzysz biżuterię? Haftujesz, a może szydełkujesz? Dekorujesz? Tworzysz wyroby ze słomy/traw/kwiatów/wikliny? A może tworzysz inne, artystyczne dzieła, które chciałbyś/chciałabyś, żeby w końcu zostały zaprezentowane szerszemu gronu odbiorców. Zaprezentuj siebie i swoją twórczość we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Słupcy.

– W Miejskim Domu Kultury w Słupcy rusza sklepik „Lokalne Słupeckie Klamoty” Podziel się ze światem Twoją wyjątkową wrażliwością artystyczną, uchyl rąbka tajemnicy tego co tworzysz z wielką pasją i zaangażowaniem. Niech Twój talent zachwyca, budzi podziw i będzie inspiracją dla innych artystycznych dusz!

To właśnie ty jesteś artystą na którego czekamy, żeby otworzył nam drzwi do swojego wyjątkowego artystycznego świata.

Liczymy, że wytwory rękodzieła lokalnego mogą stać się doskonałą pamiątką zakupioną przez Gości przybywających do naszego miasta, ale także nietuzinkowym prezentem dla Kogoś Wyjątkowego, na tradycyjne rodzinno/przyjacielskie spotkania i uroczystości.

W poście wykorzystane zostały zdjęcia obrazujące prace naszych artystycznych przyjaciół Gabriela Kozlowska Galeria Biskwit Roby Wood
Zachęcamy do współpracy! 63 277 25 11; dyrektor@mdkslupca.pl -czytamy na stronie MDK.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz