Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rusza Sportowa “4”

Portal zajmujący się tematyką różnych dyscyplin sportowych tworzy czwórka mieszkańców naszego miasta.

To znani lokalnym kibicom z siatkarskich parkietów Andrzej Mielcarek, Mariusz Dzierżyński, Patryk Kramarz i Piot Skierka. -Cały czas obracamy się w sporcie lokalnym i śledzimy to, co dzieje się w poszczególnych dyscyplinach nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej. Stąd właśnie pomysł na stworzenie takiego portalu.

Mamy zamiar publikować różnego rodzaju treści. Od zwykłych artykułów, przedstawiających nasze subiektywne opinie na dany temat, przez nagrania audio w formie tzw. podcastów, w których będziemy poruszali rożne tematy związane ze sportem lokalnym i tym, co się dzieje w tej dziedzinie na świecie, aż po wywiady ze sportowcami, trenerami oraz działaczami sportowymi (na początek z naszego powiatu)- tłumaczą pomysłodawcy całej inicjatywy.

-Za tworzenie i utrzymanie projektu będą odpowiedzialne cztery osoby, ale tak naprawdę chcemy zaangażować w to całą społeczność. Pragniemy wejść z ludźmi w interakcje, z której każda strona wyniesie coś pozytywnego. Umożliwimy czytelnikom stworzenie autorskich artykułów, jeśli ktoś będzie miał ochotę poruszyć ciekawy temat związany ze sportem, jakąkolwiek dyscypliną.

Dzisiaj udostępnieniliśmy społeczności konto na Instagramie. Aktualnie bazujemy na relacjach, wysyłaniu informacji do znajomych. W piątek ruszamy pełną parą. Późnym wieczorem otworzymy fanpage na Facebooku, uruchomimy też stronę internetową, która będzie naszą główną bazą, udostępnimy także wszystkim link do naszego kanału na YouTube- dodają.

Główne cele i założenia projektu jego autorzy mają przedstawić już w piątek wieczorem w specjalnym podcaście. Ich materiały znajdziecie w social mediach pod nazwą Sportowa “4”.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz