W Miejskim Domu Kultury odbyły się pierwsze nowe zajęcia dla seniorów.
– Z inicjatywy Pani Elżbiety Grajek z Miejskiej Rady Seniorów, we współpracy z Urzędem Miasta w Słupcy (dofinansowanie) oraz Miejskim Domem Kultury, który zapewnił oprócz sali również środki finansowe, wystartowały zajęcia „Joga na krzesłach dla Seniorek”.
Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania – zapisało się aż 80 osób, które podzielono na cztery grupy. Zajęcia prowadzi Pani Marta Pazowska, a spotkania odbywają się w niezwykle przyjaznej i ciepłej atmosferze. Liczą się nie tylko ćwiczenia, ale też rozmowa, uśmiech i możliwość bycia razem.
Działania na rzecz aktywizacji i integracji Seniorek z naszej społeczności, napawają satysfakcją i radością – informuje burmistrz, Jacek Szczap.
FOTO: Urząd Miasta w Słupcy





