Ruszyła „Joga na krzesłach dla seniorek” w MDK

W Miejskim Domu Kultury odbyły się pierwsze nowe zajęcia dla seniorów.

– Z inicjatywy Pani Elżbiety Grajek z Miejskiej Rady Seniorów, we współpracy z Urzędem Miasta w Słupcy (dofinansowanie) oraz Miejskim Domem Kultury, który zapewnił oprócz sali również środki finansowe, wystartowały zajęcia „Joga na krzesłach dla Seniorek”.

Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania – zapisało się aż 80 osób, które podzielono na cztery grupy. Zajęcia prowadzi Pani Marta Pazowska, a spotkania odbywają się w niezwykle przyjaznej i ciepłej atmosferze. Liczą się nie tylko ćwiczenia, ale też rozmowa, uśmiech i możliwość bycia razem.

Działania na rzecz aktywizacji i integracji Seniorek z naszej społeczności, napawają satysfakcją i radością – informuje burmistrz, Jacek Szczap.

 

FOTO: Urząd Miasta w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *