Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ruszyły zapisy na  Mistrzostwa Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Służb Mundurowych

Ochotnicza Straż Pożarna w Szyszłowie i Kamieniu zaprasza do wzięcia udziału w Mistrzostwach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Służb Mundurowych pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP – Michała Pyrzyka, które odbędą się 6 lipca 2024 rok w Szyszłowie.

-W rywalizacji mogą wziąć udział drużyny reprezentujące wszystkie służby mundurowe: począwszy od ochotniczych, po przez zawodowe straże pożarne, policję, wojsko, kończąc na grupach medycznych.

Zapisy trwają od 15 maja od godz. 12:00 do 15 czerwca do godz. 12. Żeby zgłosić swój udział w Mistrzostwach KPP Służb Mundurowych należy wypełnić ,,Kartę Zgłoszenia Drużyny”, która znajduje się TUTAJ , zapoznać się i zaakceptować ,,Regulamin Mistrzostw KPP” (również zamieszczony w poniższym linku) oraz przesłać potwierdzenie przelewu na nr konta bankowego: 52 8542 0001 1100 2570 0011 3863, tytułem: ,,nazwa drużyny, KPP 2024″.

Zespół powinien dokonać wpłaty 50 zł za każdego zgłoszonego zawodnika. Wspomniane dokumenty należy przesłać na adres mailowy: [email protected] – czytamy na stronie Mistrzostw.

 

FOTO: Archiwum/ Mistrzostwa KPP Służb Mundurowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *