Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ruszyły zapisy na V Bieg Peowiaka Trail

Do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Biegu Peowiaka zapraszają jego organizatorzy.

-Stawiamy na zdrowe bieganie w lesie, stawiamy na trail! Kochamy biegać po leśnych duktach i chcemy się z Wami podzielić tą radością! Lubimy, gdy coś się dzieje pod stopami. Gdy pękają gałązki i szyszki oraz możemy wbiegać na górki po korzeniach jak Kilian Jornet! Uwielbiamy też zbiegi i moment, kiedy wyrastają nam orle skrzydła.

W naszym przekonaniu bieganie jest super, gdy jest miękko, otacza nas zewsząd piękno przyrody, śpiewają ptaki (np. drozd, sójka, zięba) i zwierzyna płowa typu sarna, jeleń czy łoś co jakiś czas pomyka po leśnych kniejach. Doceniamy też piękno sosen i dębów kołyszących się w rytm samby. A jagodziny i paprocie nasuwają skojarzenia z ogrodami botanicznymi.

Zielony kolor jest hipnotyzujący! Poczucie, kiedy sami stajemy się częścią lasu, daje nam moc i relaks! Po prostu bieganie po lesie napawa nas wolnością i przypomina beztroskie dzieciństwo. Kochamy ten stan, gdy biegnąc, zapominamy, że biegniemy!

Stąd pomysł, aby organizować Bieg Peowiaka i zarażać Was lasem i trailem!

 

 

Tegoroczna edycja Biegu Peowiaka tradycyjnie odbędzie się w lesie w Kościołkowie, naszej lokalnej „Szklarskiej Porębie”. Specjalnie dla Was, aby było jeszcze więcej frajdy z naszego spotkania, urozmaiciliśmy trasę, tj. dodaliśmy 4 górki. W sumie będziecie mieć do pokonania 6 górek i 4 przewyższenia (w sumie 49 m wzniesienia terenu!). Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni! My już kilkanaście razy biegaliśmy po tej trasie i zawsze kończyliśmy trening pełni wrażeń.
Postanowiliśmy również zorganizować V Bieg Peowiaka Trail wcześniej, tzn. we wrześniu.

Z pewnością będzie cieplej niż w październiku i bardziej zielono. Wszystkie nasze działania są z myślą o Was! Nie będziemy na razie zdradzać wszystkich szczegółów dotyczących Biegu (oczywiście będą piękny medal i wspaniały gift w pakiecie startowym, o czym powiadomimy wkrótce). Postanowiliśmy zamieszczać informacje co jakiś czas. Aby być na bieżąco, zalajkujcie nasz profil na FB Bieg Peowiaka.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w V Biegu Peowiaka Trail! Ilość miejsc jest ograniczona (tylko 100!). Podobnego wydarzenia biegowego nie znajdziecie w okolicy! Większość imprez biegowych ma miejsce na asfalcie. My zapraszamy Was do „Biegowej Narnii” do Kościołkowa!

A może warto podjąć wyzwanie i już dziś rozpocząć przygodę z bieganiem i treningi, aby być z nami 23 września? Macie równe 4 miesiące, żeby się przygotować! Co Wy na to? My wiemy, że dacie radę! Pozdrawiamy i do zobaczenia!- informują organizatorzy.

Link do zapisów znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

IV Bieg Peowiaka w Zagórowie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *