Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rywalizowali o Czarną Kotwicę

V Festiwalowe Regaty o Czarną Kotwicę zostały zorganizowane Przybrodzinie w ramach Grand Prix Jeziora Powidzkiego.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.

 

Wyniki:

Klasa T1
1 miejsce – Oli& Dad – Oliwia Feret, Miron Bleja, Tomasz Feret – 4 pkt ( 1,1,2*,2)
2 miejsce – Jeremi – Remigiusz Chłopocki, Danuta Chłopocka, Jacek Gibki – 5 pkt ( 2,2,1,3*)
3 miejsce – Pani Gertruda – Maciej Jaskuła, Mariusz Baczyński – 7 pkt ( 3*,3,3,1)
4 miejsce – Perfect Speed – Paweł Pacześniak, Dariusz Szczepański – 12 pkt ( 4*,4,4,4)
5 miejsce – Grom – Leszek Woliński, Jarosław Arendarczyk – 15 pkt (5*,5,5,5)
6 miejsce – Rykoszet 3 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc – 19 pkt (7*,7,6,6)
7 miejsce – Odyseja- Piotr Walczuk, Miłosz Walczuk – 21 pkt (8,6,7,DNS*)
8 miejsce – Rykoszet 6- Wojciech Antczak, Roman Grzybowski – 26 pkt (6, DNS,DNS,DNS*)
9 miejsce – Blue Note – Jerzy Wilk, Alina Wilk – 30 pkt ( DNS, DNS, DNS,DNS*)

Klasa T2
1 miejsce – Rafa 2 Szopeneria – Marcin Macioszek, Leszek Macioszek, Julka Macioszek, Ewelina Macioszek, Adam Macioszek – 3 pkt (1*,1,1,1)
2 miejsce – Eliksir – Robert Pona, Kamilla Pona – 6pkt (2,4*,2,2)
3 miejsce – Smucha – Michał Smuszkiewicz, Kuba Wiśniewski, Agata Makowska – 8 pkt (3,2,5*,3)
4 miejsce – Hogan – Ryszard Derda, Kaper Rajzner, Bartosz Kaźmierczak – 11 pkt ( 5*,3,4,4)
5 miejsce – Gacboat – Tomasz Gaca, Marysia Gaca, Tymon Górczyński – 12 pkt ( 4,5,3,6*)
6 miejsce – Aperol – Jarosław Dobrowolski, Andrzej Synowiec – 17 pkt ( 6,6*,6,5)
7 miejsce – Black Jack – Jacek Zygmanowski- 21 pkt ( 7*,7,7,7)

Klasa T3
1 miejsce – Black & White – Mirosław Sztuba, Roman Dybek, Tadeusz Malinowski – 3 pkt ( 5*,1,1,1)
2 miejsce – Kruhy – Michał Marciniak, Piotr Bazelak, Adrian Pietrzak- 7 pkt (4*,3,2,2)
3 miejsce – Tańcząca z falami – Mirosław Czech, Mateusz Czech, Bruno Czech, Eliza Wojciechowska, Krzysztof Wojciechowski – 8 pkt ( 3*,2,3,3)
4 miejsce – Neja & Rychu – Emil Derda, Jędrzej Pietrowicz, Jacek Kasprzyk, Szymon Grzywiński – 10 pkt ( 2,66*,4,4)
5 miejsce – Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Marcin Błaszczak, Adam Majchrzak – 13 pkt ( 1,7,5,DNS*)
6 miejsce – Macan – Tomasz Grzegorek, Joanna Suszek, Ania Kubas, Dawid Kubas

Klasa Czarter
1 miejsce – Catalina – Piotr Cieślewicz, Maja Wasilewska, Dorota Budziak – 3 pkt (1,1,2*,1)
2 miejsce – Sting Ray – Jacek Rzeźnik, Małgorzata Rzeźnik, Damian Rzeźnik, Daniel Rzeźnik – 5 pkt (2*,2,1,2)
3 miejsce – Powid – Jakub Paprota, Zbigniew Paprota, Mirosław Paprota, Tomasz Jóźwiak, Kevin Czerniak, Rafał Płochacz, Katarzyna Ogiela – 9 pkt (3,4*,3,3)
4 miejsce – Whisky – Ziemowit Słomian, Edyta Waniak, Anna Abramowicz Piotr Pawlicki, Konrad Tyma – 12 pkt (4,5*,4,4)
5 miejsce – Laguna – Jakub Piasecki, Wojtek Hoch, Maciej Kuznowicz, Olaf Szmytkowski 13 pkt (5,3,5,DNS*)
6 miejsce – Łapacz snów – Michał Szcześniak, Mateusz Szcześniak- 20 pkt ( 6,DNS*,DNS,DNS)

Klasa Open
1 miesjce – Flipper – Sławomir Blaszka, Piotr Maliński, Miłosz Maliński – 4 pkt ( 1,2*,2,1)
2 miejsce – Burak – Bartosz Bednarek, Roksana Nowak, Krzysztof Jaensh, Dariusz Jaensh, Brygida Jaensh – 4 pkt (28,1,1,2)
3 miejsce – POL 135 Ślesin – Jacek Olejniczak, Marcin Bryl, Piotr Paruszkiewicz – 9 pkt (3*,3,3,3)
4 miejsce – 505 – Jakub Matla, Jędrzej Kubiak – 12 pkt (4*,4,4,4)
5 miejsce – Zielona omega 11 – Mikołaj Bąkowski, Karol Bąkowski, Beata Bąkowska – 15 pkt (7*,5,5,5)
6 miejsce – Jeton – Piotrek Chojnacki, Ewa Chojnacka, Maciej Konieczna – 19 pkt ( 5,6,6,DNS*)
7 miejsce – Noi, Noi…? Ślesin – Kacper Jakubowski, Julia Lewandowska- 22 pkt (6,DNS*,DNS,DNS)

 

FOTO: Jezioro Powidzkie


Brak komentarzy

Dodaj komentarz