Rywalizowali o Mistrzostwo Koła Nr 18 Słupca – Miasto

Konkurs Wędkarski 
o Mistrzostwo Koła Nr 18 Słupca – Miasto został przeprowadzony 3 maja.

Na Zbiornikach Wodnych „Szybskie” Pyzdry łowiono na 1 wędkę metodą spławikową. W Konkursie wzięło udział 38 zawodników 33 mężczyzn, 1 kobieta 
i 4 juniorów.

Pogoda dopisała, słoneczna z wiatrem bocznym, co utrudniało wędkowanie metodą spławikową , ryby brały umiarkowanie.Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczał Prezes Koła Roman Kwitowski.

Konkurs sędziowali: Roman Kwitowski – sędzia główny oraz sędziowie sektorowi: Leszek Górecki i Krzysztof Mizerski. Na zakończenie Konkursu wszyscy otrzymali gorące danie z grilla oraz stosowny napój.

Serdecznie dziękujemy Prezesowi Kamilowi Chaciukowi za udostępnienie miejsca do przeprowadzenia Konkursu i pomieszczenia gospodarczego, Jackowi Szczapowi Burmistrzowi Miasta Słupcy za puchary oraz naszej Danusi Jabłońskiej za przygotowanie logistyczne Konkursu.

W kategorii seniorów kolejne miejsca zajęli: I – Andrzej Jaroński, II – Amadeusz Król, III – Adam Dymowski, IV – Marek Kostrzewski, V – Piotr Kowalczyk, VI – Andrzej Ratajkowski, VII – Józef Kin, VIII – Stefan Furmaniak, IX – Krzysztof Kostrzewski, X – Paweł Szczepankiewicz.

Za pierwsze miejsca w każdej kategorii wręczono medale i puchary, a za pierwsze dziesięć miejsc nagrody rzeczowe. W kategorii juniorów kolejne miejsca zajęli:I – Kacper Kin, II – Paweł Krzywiński, III – Wojciech Szczyglewski. 
W kategorii kobiet: I – miejsce Bożena Stawska – relacjonuje rzecznik Koła, Jerzy Kałecki.

 

 

FOTO: Koło Wędkarskie nr 18 Słupca – Miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *