Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Rywalizowali o Puchar Prezesa OSP Kamień w Tenisie Stołowym

Ponad 30 zawodników w różnym wieku rywalizowało w sobotę w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Kamień.

– Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – młodzieżowej i seniorskiej. W tej pierwszej do gry przystąpiło ośmiu tenisistów. Rywalizacja przebiegła systemem każdy z każdym (osobno dziewczynki i chłopcy).

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Agata Gurgas. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Mrugalska. Na najniższym stopniu na podium uplasowała się Magdalena Pilarczyk. Rywalizację chłopców wygrał Mateusz Korczewski. Drugi był Oskar Wojtucki, a trzeci – Miłosz Kozieł.

O Puchar Prezesa OSP Kamień Marcina Balcerzaka walczyło 23 zawodników. Zostali oni podzieleni na sześć grup. W pięciu rywalizowało czterech graczy, w jednej – trzech. Do ćwierćfinału awansowali zwycięscy grup oraz dwóch najlepszych zawodników z drugich miejsc. Całą rywalizację wygrał Krzysztof Baśkiewicz.

W finale pokonał on Krzysztofa Filipiaka, który zdobył Puchar Radnego Łukasza Graczyka. W rywalizacji o trzecie miejsce, Marcin Zieliński okazał się lepszy od Krzysztofa Kruszyńskiego. Zgarnął on Puchar Agnieszki Łechtańskiej.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i dobrą zabawę oraz sponsorom za wsparcie naszego przedsięwzięcia. Darczyńcy: Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Agencja Reklamowa Ważka, Mateusz Walczak, Marcin Balcerzak, Łukasz Graczyk, Agnieszka Łechtańska, Greta i Piotr Maciejewcy oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cieninie Kościelnym – czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu.

 

 

FOTO: OSP Kamień

2 odpowiedzi

  1. To widać właśnie jaka z Ciebie ,,Trąba”. Główną nagrodą był Puchar od prezesa, za drugie i trzecie miejsce kto inny fundował nagrody. Tak jak w większość lokalnych imprez sportowych, wystarczy trochę poczytać ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *