Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rywalizowały w halowych Mistrzostwach Wielkopolski

W halowej rywalizacji wzięły udział młode zawodniczki Słupczanki Słupca.

-Kadra U – 11 Słupczanki Słupca wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski.Turniej w Starych Oborzyskach dla wszystkich dziewczynek był pierwszym tego typu wydarzeniem, w którym wzięły udział.

Zmierzyliśmy się z czterema zespołami:Warta Poznań, Juna – Trans Stare Oborzyska, Grom Wolsztyn, GKS Włoszakowice. Wyniki poszczególnych pojedynków nie mają znaczenia, w tej klasie rozgrywkowej nie ma klasyfikacji.

Wszystkie dziewczynki otrzymały jednakowe medale i puchar dla drużyny.Dla mnie osobiście sukcesem jest fakt iż nasza kadra była najliczniejszą z wszystkich 9 zespołów które rywalizowały miedzy sobą w niedzielnym turnieju.

Całej drużynie należą się wielkie brawa za postawę w całym turnieju i dostarczone emocje. Miło patrzeć jak na twoich oczach z zaledwie dziewczynek tworzy się tak fajna drużyna.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi Magoniowi, właścicielowi firmy Auto- Magoń za sfinansowanie wyjazdu na mistrzostwa do Starych Oborzysk!-relacjonuje trenerka, Paulina Bednarowicz.

W niedzielnym turnieju wzięły udział:Błażejewska Wiktoria, Boczar Maja, Dadzibóg Sonia, Górniak Otylia, Kędziora Wiktoria, Molska Zuzanna, Ratajczyk Hanna, Ratajczyk Anna, Nowakowska Nadia, Rąblewska Larisa, Samul Aleksandra, Skowrońska Marcelina, Szymankowska Dorota, Mójta Zuzanna.

 

FOTO: Słupczanka Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz