Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sadzenie drzew z Terminalem

Firma Terminal zasadziła wczoraj w Strzałkowie 100 nowych drzew. To już kolejna inicjatywa, która wpłynąć ma pozytywnie na wizerunek firmy i poprawę jej relacji z najbliższymi sąsiadami.
O składzie węglowym prowadzonym przy ul. Wyszyńskiego w Strzałkowie głośno było od samego początku działalności firmy, ponieważ mieszkańcy okolicznych domów skarżyli się na pył, który unosił się z placu, gdzie składowany był węgiel. W związku z protestami do Urzędu Gminy wpływały kolejne skargi, jednak problem w dalszym ciągu nie został rozwiązany. Dwa lata temu Terminal zmienił właściciela i sytuacja zaczęła się poprawiać. Podczas spotkania z mieszkańcami ustalono pewne kwestie utrzymania placu, z których firma systematycznie stara się wywiązywać.

Maciej Woliński, prezes Terminala

 

 

Aby jeszcze bardziej zminimalizować pylenie związane z funkcjonowaniem firmy, jej właściciele zdecydowali się zasadzić, na wysokości placu, wzdłuż drogi krajowej, 100 sztuk żywotnika zachodniego. Drzewa w przyszłości mają wchłaniać wspomniany wcześniej pył. Firma Terminal chce dbać o dobre relacje nie tylko z najbliższymi sąsiadami, ale także z wszystkimi mieszkańcami Strzałkowa, dlatego stara się aktywnie włączać w życie miejscowości i identyfikować z nią.

 

 

Sadzenie drzewek połączono z kameralnym piknikiem przy grillu, w którym udział mogli wziąć mieszkańcy okolicznych domów. W przyszłości forma również planuje organizację podobnych spotkań jednak na większą skalę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *