Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Salsa i Zumba królowały w Słupcy

Latynoskie rytmy na kilka godzin opanowały wczoraj salę koncertową Zespołu Szkół Muzycznych w Słupcy. Wszystko za sprawą warsztatów Salsy Cubany, które poprowadził instruktor Ryszard Gotlib.

Na pomysł zorganizowania zajęć z Salsy wpadła Paulina Szygenda, instruktorka Zumby w Słupcy. Jak mówi, była to możliwość spróbowania swoich sił w innym tańcu i nauczenia się czegoś nowego.

 

 

Zajęcia poprowadził instruktor Ryszard Gotlib z Piły, założyciel i współwłaściciel szkoły tańca MamboRico Latin Club. Łącząc naukę z dobrą zabawą tancerz nawiązał znakomity kontakt z uczestniczkami warsztatów, co zaowocowało nowymi umiejętnościami, a przede wszystkim satysfakcją pań, które wzięły w nich udział.

W drugiej części spotkania odbyły się również zajęcia Zumba Fitness Masterclass. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że lista na warsztaty została zamknięta już na kilka dni przed rozpoczęciem zajęć. Dla tych, którym tym razem nie udało się zapisać, mamy jednak dobrą wiadomość. Organizatorka imprezy zapewniła, że były to pierwsze, ale nie ostatnie takie zajęcia w Słupcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *