Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Samir Galmami w SKP

O pierwszym zimowym transferze poinformował Słupecki Klub Piłkarski.

Do Słupcy z III-ligowego zespołu Błękitni Stargard trafi Samir Galmami.

Wychowanek OGC Nice może występować na pozycji prawego obrońcy, pomocnika lub napastnika.

Zawodnikiem jakiś czas temu interesował się nawet Real Madryt. W swoim dorobku ma występy w młodzieżowej kadrze Polski i Tunezji.

Do Słupeckiego Klubu Piłkarskiego trafił na zasadzie transferu definitywnego.


Najnowsze komentarze
 • Bomba transferowa! Może jakiś wywiad, fajny temat na rozmowę o tym realu

 • Takie CV ,tak wielki awans z II- ligi do czwartej ? Medialnie to jakiś tam sukces a czy sportowo to już mam spore wątpliwości ,,, jak takiego zawodnika grającego w II Lidze można zachęcić do przejścia do IV-ligi? są tylko dwie możliwości albo przeciętniak i już go tam nie chcieli i szukał klubu albo jakieś obiecanki cacanki …. oczywiście nie moja sprawa nie mój problem ale powinno sie zadać pytanie za jaką kase ten Gościu trafi do Słupcy? gdzieś będzie musiał mieszkać, za 1800 – 2000 zł nie przyjdzie więc rodzi się pytanie czy SKP stać na to ? i czy to słuszny kierunek na tym szczeblu rozgrywek???

  • Kalafior co ty taki dociekliwy,to nie ty będziesz płacił. Dobrze że się coś dzieje żeby utrzymać się w 4 lidze

   • Może on nie płaci ale jak przez nietrafione inwestycje klub będzie bankrutem to wtedy będzie płacz żeby miasto sypło kasą na ratowanie. A to już są nasze pieniądze.

 • do SL: ….czy jestem dociekliwy ?strzeże mówiąc mam to w czterech literach bo kopana to nie moja bajka…a znając życie to ten gościu nic niezwykłego nie wniesie i niewiele pomoże no ale są fani co gorąco wierzą ,że zbawi SKP tak jak zbawia reprezentację Polski kopacz Lewandowski….ale czy słuszne jest wydawanie sporych pieniędzy na człowieka co rozpoczął karierę (chociażby młodzieżowa)w NICEI /Francja/ ,którym zainteresowany był Real Madryt a wylądował w II ligowym Stargardzie (a czy chociaż grał?)…. zastanawiam się w końcu jaka jest polityka SKP ….powstał nowy Zarząd,sporo napisano o inicjatywie powołania Akademii szkolących młodzież (super sprawa ) i tu powinno się kierować środki licząc że za jakiś czas będziemy mieli swoich …ale oczywiście paru zapaleńców stworzyło projekt (Zarząd poparł ) i brawo im za to tylko już w tej chwili jestem przekonany ,że cała ta Akademia oprze się o zrzutę Rodziców dzieciaków tam chodzących a SKP może parę groszy dołoży…. ale w sumie to jest droga to jest kierunek odbudowy sportu w rejonie….osobiście jestem przeciwnikiem finansowania zawodników na takim szczeblu rozgrywek ale mleko się rozlało i kluby płacą choć Ktoś powie to nie duża kasa ale jak się podliczy wszystko to spore pieniądze a efekty mierne /trawy nie gryzą/ i jeśli miejscowi czy Ci z okolicy to po przysłowiowym tysiaku (nie wiem ile) to ten gościu grając ok 3 miesięcy będzie kosztował klub ok + – 10.000 zł…. do zakończenia rundy a co dalej następne 8 miesięcy to w sumie 40.000 a ubezpieczenie,podatek….a szacuję śmieszne minimum 3500 zł choć nikt rozsądnie myślący w to nie uwierzy by drugoligowy zawodnik kopanej miał tam 3500zł …więc koszty jak na małą Słupcę bardzo duże tym bardziej wspomniano ,że to transfer definitywny więc trzeba gościowi zapewnić mieszkanie plus jakieś środki na życie….ale w sumie nie moja sprawa jak kochający słupecką piłkę kibice, członkowie Zarządu zrobili zrzutę to nie ma sprawy ale jak już będzie to kasa od Miasta czy innych sponsorów na działalność SKP-u to spore przegięcie…sam jestem ciekaw co sądzą inni czytelnicy na ten temat….

  • Pan kalafior tak przemawia,
   O wartości swej rozprawia…

Dodaj komentarz