Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Samobójstwo w Słupcy 

Wczoraj w naszym mieście doszło do samobójstwa. Na życie targnął się młody mieszkaniec Slupcy.

Jakiś czas temu informowaliśmy o samobójstwie do jakiego doszło na torach kolejowych w Cieninie Zabornym, gdzie mężczyzna rzucił się pod pędzący pociąg. To nie jedyne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie, w którym jego uczestnik targnął się na własne życie. Tym razem był nim dużo młodszy mieszkaniec naszego miasta. 13 maja słupecką komendę policji powiadomiono o samobójstwie 26-letniego mieszkańca Słupcy. Decyzją prokuratora, który wykluczył w tej sprawie działanie osób trzecich zwłoki wydano rodzinie. Z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji wynika, że mężczyzna powiesił się na drzewie znajdującym się w ogrodzie przy jego posesji.

5 odpowiedzi

  1. dlaczego? Byłeś dobrym człowiekiem, nie pyszniłeś się. Znalismy się jako dzieciaki, pare lat temu przy spotkaniu z tobą wspominałeś te czasy. Czułem samotnośc od ciebie mimo tylu przyjaciół. Wiecej Boga a takich tragedii będzie mniej. teraz tylko modlitwa o ile w dzisiejszych czasach ktokolwiek się do niej przymierzy.. nie mówie cześć bo chce jeszcze z tobą pogadać.

  2. Dlaczego?? Wszyscy wiedza jaką miał opinie jako „kolega” powinieneś wiedzieć a teraz gdy doszło do takiej tragedii powolujesz się na Boga ??? Bez przesady….
    Ps. Wyrazy współczucia dla rodziny :-(

    1. nie znałes/as człowieka to nie komentuj, opinię tworzą zazwyczaj ludzie, którzy w ogóle nie mają pojęcia o drugiej osobie, jestes pewnie jednym z tych nudnych osobowosci, które nie wiedzą co zrobić ze swoim czasem, żałosne bohaterze „JA”

  3. Ale kto to był ?? Ja też mam 26 lat i napewno go znalem ! Jak ma chłopak na imię z jakiego osiedla jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *