Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Samorządowcy z wizytą u Ministra

W poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Minister-Członek Rady Ministrów, 
Poseł na Sejm RP Zbigniew Hoffmann spotkał się z samorządowcami z Wielkopolski Wschodniej.

-Podczas spotkania Minister Zbigniew Hoffmann omówił programy rządu Prawa i Sprawiedliwości skierowane 
do samorządów oraz poprowadził dyskusję dotyczącą kluczowych tematów związanych z samorządami Wielkopolski Wschodniej.

– Cieszę się, że mogliśmy porozmawiać na tematy dotyczące rozwoju samorządów. Spotkanie było odpowiedzią 
na potrzeby Państwa samorządowców. Omówiliśmy wiele trudnych i istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa, infrastruktury czy spraw społecznych. Uważam, że warto spotykać się w takiej formule cyklicznie. Dlatego 
w nieodległej przyszłości planuję zorganizować kolejne takie spotkanie, które mam nadzieję odbędzie się w szerszym gronie – powiedział Minister i Poseł Zbigniew Hoffmann. Podczas spotkania obecny był również Minister, Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Krzysztof Kubów.

– Dziękuję Panu Ministrowi Zbigniewowi Hoffmannowi za zorganizowanie takiego spotkania. Usłyszeliśmy dużo ciekawych i pomocnych informacji, które pozwalają patrzeć optymistycznie w przyszłość naszych samorządów. Mogliśmy nie tylko uzyskać odpowiedzi na pytania, ale także skonfrontować różne działania pomiędzy nami, kolegami samorządowcami – mówił Jacek Bartkowiak Starosta Słupecki.

W spotkaniu uczestniczyła również 
I Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, która podkreśliła wagę spotkania – To spotkanie było niezwykle potrzebne. Współpraca pomiędzy rządem i samorządem w Wielkopolsce jest podstawą w działaniu dla dobra mieszkańców-czytamy w komunikacie prasowym.


Najnowsze komentarze
  • To spotkanie dla „samych swoich”.

  • Każda władza robi spotkanie dla swoich i to nie dziwi. Zastanawia natomiast fakt co zostało powiedziane przez wójta Lądku i Burmistrza Zagórowa na temat rządów pis? Są to dwa najbiedniejsze samorządy w powiecie słupeckim oprócz gminy Słupca i ciekawi mnie fakt czy powiedzieli Hoffmanowi, że rząd ich kroi na Citach, pitach i innych podatkach? Czy tylko pojechali polizać tyłek i klaskać, jak jest cudownie.

Dodaj komentarz