Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ścieżka zdrowia coraz bliżej

Za nami drugie spotkanie w sprawie trasy zdrowia w lasku miejskim. Miasto walczy o nią w konkursie PZU.

Podczas poniedziałkowej konsultacji wybrano operatora ścieżki i animatorów, którzy mieliby zachęcać mieszkańców do skorzystania z trasy już po jej oddaniu – mówi Michał Pawlęga, animator programu PZU Trasy Zdrowia.

 

 

Pomysłów Pasjonatom nie brakuje. Chcą udowodnić, że z treningu można wracać nie tylko zmęczonym, ale też szczęśliwym – tłumaczy założyciel Pasjonatów, Kuba Golak.

 

 

Swoje wsparcie zaoferował też Hubert Pokrop, biegacz pochodzący z powiatu słupeckiego, który odnosi spore sukcesy na zawodach zarówno w kraju, jak i zagranicą. Teraz zebrane podczas konsultacji pomysły trzeba spisać. Zajmie się tym wyłoniony podczas spotkań zespół. W jego skład weszli: przedstawiciel Urzędu Miasta, przedstawiciel MOSIR-u i Pasjonatów. To właśnie na podstawie przygotowanego planu animacji, fundacja PZU podejmie decyzję, kto wygra. Zwycięzców poznamy 30 czerwca – dodaje Michał Pawlęga.

 

 

Przypomnijmy, Słupca ma szansę na mini kompleks rekreacyjno-sportowy, czyli specjalnie oznakowaną i wyposażoną w proste urządzenia do ćwiczeń ścieżkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *