Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ścigali się w Portugalii

Tym razem za granicą naszego kraju swoich sił próbowali zawodnicy Kamena Rally Team.

Wspólnie wybrali się na Puchar Świata FIA w Rajdach Cross Country. -Baja Portalegre 500 Rajd na który czekaliśmy cały sezon potwierdził nasze oczekiwania.

Długie odcinki zupełnie inny teren oraz ponad 100 pojazdów naszej klasy robiło wrażenie.Cieszymy się że udało nam się ukończyć tak wymagające zawody,co do rezultatu, mogło być dużo lepiej lecz przebita opona oraz problem ze sprzęgłem uniemożliwiły nam walkę o czołowe lokaty.

Trasa bardzo wymagającą sama frekwencja na mecie to podkreśliła, dojechało 60 zespołów ze 111. Sytuacji gdzie mogliśmy zakończyć rajd przedwcześnie było bardzo dużo.

Ostatecznie uzyskaliśmy 28 pozycję w generalce, rajd pełen nowych doświadczeń, przepiękny malowniczy krajobraz, ogromna konkurencja – co warto podkreślić ekipy z całego świata, sprzęt dopracowany w najdrobniejszym detalu co niektóre UTV-ki wyglądały jak trophy car, rozbudowane zaplecza serwisowe. Coś czego w Polsce brakuje to takie ilości kibiców na trasie wręcz wbiegający pod auto- relacjonują zawodnicy teamu.

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz