Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sekcja Lekkoatletyczna MKS PMOS podsumowała sezon

W czwartek na Stadionie Leśnym w Słupcy, odbyło się podsumowanie sezonu 2023/2024 w sekcji lekkoatletycznej MKS PMOS Słupca.

-W mijającym sezonie odnieśliśmy wiele sukcesów w zawodach rozgrywanych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zawodnicy naszej sekcji startowali zarówno w zawodach klubowych jak i szkolnych, reprezentując szkoły.

Wielu z Nas pobiło swoje rekordy życiowe, co świadczy o nieustannym rozwoju i ciężkiej pracy na treningach. Szczególne podziękowania kierujemy do Wojciecha Henke, Rodziców oraz sponsorów, którzy nieustannie wspierają naszą sekcję. Wasza pomoc, zarówno logistyczna, jak i emocjonalna, jest nieoceniona i stanowi fundament naszych sukcesów”- komentują Monika Barańska i Grażyna Zywert, które wspólnie rozwijają słupecką sekcje lekkiej atletyki liczącą obecnie już ponad 50 uczestników.

Nie obyło się bez podziękowań dla trenerek, które są bardzo zaangażowane w funkcjonowanie sekcji i dokładają wszelkich starań by uczestnicy zajęć mieli jak najwięcej okazji do sportowego rozwoju.

Podziękowania kierujemy także dla sponsorów, którzy wspierali naszą sekcje między innymi w zakupie strojów sportowych:

– Konspol Holding Sp. z o.o.
– Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.
– Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie
– Bank Spokdzielczy w Slupcy
– Moto Centrum Radosław Rybicki
– Wika i Ewa Fashion Patryk Walewski
– Pizzeria K2 w Słupcy

Dziękujemy Wam wszystkim za zaufanie i współpracę. Wierzymy, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej radości i sportowych osiągnięć – czytamy w informacji sekcji.

 

 

FOTO: PMOS Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *