Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sekcja Lekkoatletyczną rozpoczęła jesienne zmagania

Sekcja Lekkoatletyczną działająca przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowy rozpoczęła jesienne zmagania w ramach Czwartków LA na stadionie w Puszczykowie.

-Szesnaście zawodniczek zmagało się w wybranych konkurencjach w różnych kategoriach wiekowych. Pomimo niezbyt przychylnej pogody, zimna i deszczu uzyskane wyniki wielu dziewczyn są bardzo dobre.

Po raz kolejny zawodniczki słupeckiego MOS-u zajmowały pierwsze trzy miejsca w różnych konkurencjach. Jak zwykle Dominika Waszak zdominowała 60 metrów i skok w dal w swoim roczniku, Nadia Matuszewska rewelacyjnie pobiegła na 60 metrów ustalając nowy rekord życiowy 8.6 sekund.

Iga Tokarz, Natasza i Inez Rasniewskie, Klaudia Ziolkowska, Ilona Brzezińska, Maria Jóźwiak też stanęły na wysokości zadania.

Aurelia Kusiołek, Julka Waszak i Julka Kaczmarkiewicz oraz Zuzia Suszka mogą swój pierwszy start w zawodach zaliczyć do udanych debiutów.

Najmłodsze dziewczyny Wiktoria i Julka Jędrzejewskie jak zwykle dzielnie rywalizowały w swoich kategoriach. Wiktoria wygrała w swoim roczniku skok w dal i była druga na 60 metrów. Ostatnia grupa którą trzeba wyróżnić to rodzice. Andżelika, Marta i Cezary jak zwykle zapewniali opiekę i sprawna organizację za co bardzo dziękujemy- relacjonuje opiekun sekcji Grażyna Zywert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *