Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Seniorzy z Gminy Zagórów odwiedzili Toruń

We wtorek odbyła się wycieczka studentów ZUTW na zakończenie mijającego roku akademickiego.

– Wyjazd okazał się doskonałym pomysłem na świetną integrację studentów, którzy mogli w ten sposób spędzić ze sobą ten dzień inny od zwykłych zajęć na sekcjach.

W programie wycieczki było zwiedzenie ze wspaniałym przewodnikiem Arturem Kowalczykiem najważniejszych zabytków toruńskiej Starówki, seans w Planetarium, wspólny obiad, a w drodze powrotnej Kościoła NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II koło Torunia.

A jadąc już do domu udało nam się zatrzymać w Kleczewie i zobaczyć ogromną koparkę odkrywkową „Dolores”, która pracowała na terenie konińskiego zagłębia. Wycieczka bardzo udana, pełna ciekawych informacji i wrażeń, cieszymy się ,że w taki sposób udało nam się już zakończyć ten rok działalności ZUTW.

Bardzo dziękujemy zarządowi ZUTW na czele z Przewodniczącą Aliną Kmieć, która była pomysłodawczynią wyjazdu. Dziękujemy Burmistrzowi Romanow Kultermanowi za pomoc w organizacji wyjazdu .Dziękujemy PKS w Koninie za udostępnienie autobusu oraz miłemu Panu kierowcy za wspaniałą obsługę.

Dziękujemy również Łukaszowi Parusowi za pomoc zarządowi w przygotowaniu wycieczki. Bardzo dziękujemy również wszystkim uczestnikom wyjazdu, którzy w ten sposób chcieli się spotkać na zakończenie naszych zajęć.

Mamy nadzieję ,że jeszcze się spotkamy na takich wyjazdach, bo to, że chcemy takiej formy spotkań i integracji już pokazało to wczorajsze wydarzenie.Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia na kolejnych takich wyjazdach – czytamy na stronie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

FOTO: MGOK Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *