Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Serduszko Tymka wymaga natychmiastowej operacji

Trwa zbiórka środków na kosztowną operację serca Tymka Jaszczaka ze Słupcy. O chorobie chłopca i potrzebnej pomocy rozmawialiśmy z jego rodzicami.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Z kolei TUTAJ dostępna jest grupa z licytacjami.

Informacje na temat chłopca znajdziecie też TUTAJ.

 

3 odpowiedzi

  1. Pierwsza myśl – jeżeli to możliwe , pojechać do Niemiec ( naturalnie posiadając polskie ubezpieczenie), tam po prostu zadzwonić po pogotowie. O ile dobrze się orientuję, pomoc powinna zostać udzielona natychmiast. Najprawdopodobniej w pełnym zakresie. Rachunek otrzyma NFZ od szpitala. W takim wypadku pacjent nie jest stroną jeżeli chodzi o płatności.Pozdrawiam

  2. Z tego co mi wiadomo można wystąpić też do NFZ z wnioskiem o pokrycie indywidualnych kosztów leczenia zagranicznego. Rozmawiałam z kimś, kto przechodził taką procedurę. Proszę próbować.

  3. Nie do końca tak to wygląda ja pracuje w Niemczech ale za nim zacząłem to praca była w pl a na wakacje pojechałem do De i miałem wypadek u kolegi zwiazany kolanem. Operacja kosztowała 21000 euro. No i ubezpieczenie było wszystko podałem. 3 tygodnie po przyjeździe przyszedł rachunek 22400 euro …Was ???? Polski NFZ chciał żebym to ja Zaplacil a oni później mi oddadzą. Taka jasne trwalo to pół roku aż doszło do tego ze rachunek mial prawie 30.000 euro i zapłacili tylko szkoda że prawie 8000 więcej bo pewnie myśleli że się nie upomną…. Tak że nie wieszcie w Polski Narodowy Fundusz Zdrowia …..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *