Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sezon rozpoczęty

Zwycięstwem 1:0 nad drużyną z Turku swoje wiosenne rozgrywki zainaugurowali młodzicy młodsi SKP Słupca. Mecz był również okazją do wręczenia odznaczeń Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Pojedynek był bardzo wyrównany, a zarówno jedna, jak i druga drużyna popełniała sporo błędów. Gola, jak się później okazało na wagę zwycięstwa ekipa SKP zdobyła po skutecznym kontrataku, kiedy piłkę w siatce umieścił Bartosz Gruszczyński. W drugiej połowie słupczanie zdecydowanie przeważali, jednak prowadzenia nie podwyższyli. Raz gości uratowała poprzeczka.

Spotkanie rozgrywane było na boisku w Cieninie Zaborny. Wszystko ze względu na tradycyjną już inaugurację sezonu wiosennego Strażackiej Szkółki Piłkarskiej z Cienina i SKP. Mecz był również okazją do wyróżnienia odznakami Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej osób przyczyniających się do rozwoju lokalnej piłki nożnej.

Znaleźli się wśród nich wójt gminy Słupca Grażyna Kazuś, gminny koordynator sportowy Paweł Barański i założyciel strażackiej Szkółki z Cienina Artur Kuchowicz. Odznaczenia wręczyli w-ce prezes KOZPN-u Michał Wasik i prezes SKP Słupca, a także przewodniczący wydziału gier Robert Nadgrodkiewicz.

 

Artur Kuchowicz założyciel Strażackiej Szkółki Piłkarskiej w Cieninie Zabornym

 

 

Na meczu gościła również delegacja z zaprzyjaźnionej niemieckiej gminy. Relacja z tego wydarzenia już niebawem na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *