Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Sezon w pełni

Piłkarskie drużyny młodzieżowe z powiatu słupeckiego mają za sobą pracowity weekend. W niektórych spotkaniach mnóstwo goli padło tylko do jednej bramki.

Wysokim zwycięstwem popisali się młodzicy młodsi SSP SKP Cienin Zaborny, którzy aż 11:0 pokonali Polonię Golina. Najskuteczniejszy okazał się Kacper Kajdan, który zapisał na swoim koncie 6 bramek, dwie zdobył Oliwier Budny, a po jednej dołożyli Franciszek Kałecki,Paweł Kryszak i Zuzanna Hierowska. Równie okazałe zwycięstwo na wyjeździe odnieśli młodzicy starsi, którzy po 2 golach Dominika Rybarczyka, Mateusza Sobczaka, Adriana Ratajczyka i Dawida Leśniewicza wygrali w Licheniu 0:8. Debiut na ławce trenerskiej Krzysztofa Ratajczyka w drużynie Polanina Hagardu Strzałkowo zakończył się porażką z ekipą z Psar 0:4.

Wysoko na wyjeździe bo aż 2:10 wygrali zagórowscy trampkarze młodsi. Starsi gracze ze ze Słupcy w derbowym pojedynku musieli jednak uznać wyższość Victorii Września, której ulegli 2:4. Ciekawie wyglądały także starcia w kategorii juniora młodszego. Remisem swój mecz zakończyli piłkarze SKP MOS, a z kontuzją do szpitala trafił Kamil Łukasiewicz. Wysoko w Kleczewie, bo aż 9:1 przegrali gracze ZKS-u, a ich honor uratował Patryk Grochociński, który jak do tej pory trafia do bramki rywali w każdym meczu, a to jego czwarty gol. Ze Spartą Barłogi pewnie wygrali juniorzy starsi Czarnych Ostrowite, którzy po 5 bramkach Łukasza Piguły i jednej Adama Piguły, Krystiana Wojtasia i Mateusza Papugi zwyciężyli 3:8.

Młodzik Młodszy
SSP SKP Cienin Zaborny-Polonia Golina 11:0

Młodzik Starszy
Strażak Licheń Stary-SKP Słupca 0:8
Polanin Hagard Strzałkowo-Błękitni Psary Polskie 0:4

Trampkarz Młodszy
Wilki Wilczyn-ZKS Zagórów 2:10

Trampkarz Starszy
SKP MOS Słupca-Victoria Września 2:4

Junior młodszy
GKS Rzgów-SKP MOS Słupca 2:2
Sokół Kleczew-ZKS Zagórów 9:1
Hetman Orchowo- Tulisia Tuliszków 0:0

Junior starszy
Sparta Barłogi-Czarni Ostrowite 3:8


Brak komentarzy

Dodaj komentarz