Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Siatkarski Dzień Kobiet z MOSiR-em

Na kolejny turniej z okazji Dnia Kobiet Miłośniczki siatkówki zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.

-Blisko jedenaście godzin rywalizacji, trzy kategorie wiekowe, dwadzieścia trzy zespoły że Słupcy, Strzałkowa, Zagórowa, Sławska, Wrześni i Poznania, masa emocji i zacięta rywalizacja – tak w telegraficznym skrócie opisać można siatkarski turniej pań z okazji Dnia Kobiet.

Najlepsze zespoły wracały do domów z pamiątkowymi medalami oraz pucharami-czytamy na stronie MOSiR-u.

 

Wyniki:

 

Klasy IV-VI

1. SKF PBS/SP 69 Poznań (Iryna Shybko, Yewa Ihnatova, Tetiana Pytlie, Amelia Sokołowska)

2. ZSP Zagórów II (Nikola Blotkiewicz, Alicja Waszak, Natasza Michalska, Julia Strzębska, Michalina Przybylska)

3. AST Poznań (Milena Płotka, Roksana Piechowiak, Julia Bielazik, Martyna Tyszkiewicz, Zuzanna Paluszkiewicz, Sona Dychowska)

4-11 ZSP Zagórów I, SP Sławsk I, SP Sławsk III, ZSP II Strzałkowo, UKS MOS Hagard II Strzałkowo, UKS MOS Hagard I Strzałkowo, ZSP I Strzałkowo, SP Sławsk II

 

Klasy VII – VIII

1. SKF I Poznań (Nikol Dolhove, Marharyta Kryshtopa, Derie Surkove, Maria Urbaniak, Joanna Kowalska, Anita Lipka, Julia Wojciechowska, Ewelina Jarmuszewska, Jowita Mączyńska)

2. SP Sławsk (Maria Łukasiewicz, Martyna Goińska, Martyna Szczepaniak, Iga Dziubczyńska, Nadia Łyża, Justyna Mazur, Wiktoria Przyjemska, Patrycja Cegielska)

3. SKF II Poznań (Natalia Kubiak, Suizana Moskalenko, Laura Mroczek, Małgorzata Siewierska, Wiktoria Grabianowska, Amelia Michalak, Natalia Rogala, Kamila Kwiecień, Polina Tkhwezba, Alicja Malinowska)

 

Kategoria Open

1. Fajterki (Justyna Jastrzębska, Emily Ćwiok Marta Łukaszewska, Justyna Andrzejewska, Ilona Zielińska-Czubek, Marta Nadobna-Karska, Bernadeta Szady, Klaudia Szady, Zuzannna Melewska, Paulina Tomaszewska, Izabela Stachowiak, Aleksandra Walkowiak)

2. Juniorki Słupca (Gabriela Chojnacka, Grabriela Wolnicka, Julia Więcek, Amelia Zdziabek, Aleksandra Górska, Zofia Kasprzyk)

3. Seniorki Słupca (Justyna Wrotecka, Anna Andryszak, Aneta Baśkiewicz, Dominika Kryszak, Iga Petrowska, Joanna Lebioda, Danuta Kowalikowska, Magdalena Smarzyńska)

4-6 UKS MOS Hagard Strzałkowo, AST I Poznań, SKF I Poznań

7-9 AST II Poznań, AST III Poznań, SKF II Poznań

 

 

FOTO: MOSiR Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *