Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Siatkarski weekend w Przybrodzinie

Najbliższy weekend ma być gorący i to nie tylko ze względu na pogodę, ale również siatkarską rywalizację. Przed nami kolejny Ogólnopolski Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie.

Turniej pod patronatem przewodniczącego Rady Powiatu Słupeckiego rozegrany zostanie już po raz XIX, a jego organizatorami są Starostwo Powiatowe w Słupcy, Urząd Gminy w Powidzu, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, a także Powidzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. W ubiegłym roku turniej obchodził swoje osiemnaste urodziny. Za rok jubileusz, a już teraz XIX spotkanie w ramach całego cyklu.

Tradycyjnie na plaży w Przybrodzinie w sobotę od samego rana rywalizować będą kobiety, a następnie pary mieszane. Z kolei w niedzielę pod siatką staną panowie. Impreza jak co roku zapowiada się bardzo ciekawie. Nie zabraknie zawodniczek i zawodników z całej Polski. Jeszcze do 24.07 można zgłosić swój udział w turnieju pod adresem [email protected] W najbliższy weekend 26 i 27 lipca wszystkich miłośników siatkówki zapraszamy do Przybrodzina!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *