Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata w Słupcy?

Najpierw Euro 2012, potem Mundial 2014, a teraz Małe Siatkarskie Mistrzostwa Świata zamierza zorganizować Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.

W sierpniu i wrześniu w Polsce odbywać się będą Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Na wzór prawdziwych Mistrzostw, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy planuje zorganizować Małe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Chłopców. Do tej pory MOS zorganizował Małe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej dla uczniów szkół podstawowych i Małe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dla uczniów gimnazjów. -Pragniemy kontynuować nasze Małe Mistrzostwa na wzór wielkich sportowych imprez. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych Małych Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Chłopców. Turniej rozegrany zostanie w drugiej połowie września, a jego dokładny termin i miejsce podamy już niebawem– mówi dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, Dariusz Mielcarek.

My również zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe z naszego powiatu do wzięcia udziału w tej imprezie. Każda z nich ma prawo wystawić do turnieju dowolną liczbę drużyn. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych dla klas VI – czwórkami i dla klas V – trójkami, zgodnie z przepisami PZPS. Każdej drużynie przyporządkowana będzie drogą losowania nazwa kraju, którego reprezentacja uczestniczyć będzie w oficjalnych Mistrzostwach. Pisemne zgłoszenia na adres: [email protected] wysyłać można do piątku 12 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *