Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Siatkówka zamiast piłki nożnej, czyli XXIII Finał WOŚP w Słupcy

W Miejskim Domu Kultury miało miejsce coroczne zebranie dotyczące organizacji  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadchodzący będzie się nieco różnił od poprzednich głównie ze względu na rodzaj głównej imprezy sportowej przeprowadzanej z tej okazji.

W MDK-u zebrali się między innymi reprezentanci ośrodka, a także przedstawiciele policji, straży, MOSiR-u, Urzędu Miasta i Banku Spółdzielczego. Na zebraniu ustalono najważniejsze szczegóły dotyczące akcji, która co roku gromadzi tłumy słupczan, ale i nie tylko. Tym razem postanowiono zmienić formułę turnieju sportowego rozgrywanego z tej okazji. Właśnie ten temat wywołał największą dyskusję. Dotychczasowym Finałom w Słupcy towarzyszył turniej piłki nożnej. Podczas nadchodzące będzie inaczej, mówi Piotr Górny z Miejskiego Domu Kultury.

 

 

Podczas XXIII Finału atrakcji w mieście jak zwykle nie zabraknie. Imprezie sportowej towarzyszył będzie szereg ciekawych wystaw i i prezentacji. Swój udział w nich zapowiedziały już między innymi słupecka policja i jednostka wojskowa z Powidza. Nie zabraknie również pokazu Zumby. Dodatkowo w Miejskim Domu Kultury przy współpracy z Centrum Kultury Muzyk i Szkołą Muzyczną Yamaha zorganizowany zostanie szereg koncertów ze zbiórką pieniędzy i licytacjami. Imprezy tradycyjnie zakończy słupeckie światełko do nieba. XXIII Finał WOŚP zorganizowany zostanie 11 stycznie 2015 roku. Już teraz wszystkich chętnych do pomocy, a także tych, którzy chcieliby przekazać ciekawe przedmioty na licytację zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Słupcy.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz