Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Siedem kolizji podczas długiego weekendu

To były w miarę spokojne cztery dni na drogach powiatu słupeckiego. Podczas nich doszło do siedmiu kolizji drogowych, jednak nikt nie odniósł w nich obrażeń. Sprawców zdarzeń ukarano mandatami.

27 maja tuż po północy w Izdebnie mieszkaniec powiatu konińskiego kierując samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji, które staranował. Uszkodzona została również elewacja domu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Dzień później w Łukomiu kierująca volkswagenem kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa na oznakowanym skrzyżowaniu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem. Tego samego dnia w Naprusewie kierowca motocykla stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w przód Mazdy.

Z kolei 29 maja w Sierakowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego samochodem osobowym, który poruszając się w terenie zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 63 km/h . Mieszkańcowi powiatu poznańskiego zatrzymano prawo jazdy, a sprawa zostanie skierowana do sądu.

FOTO: PSP Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *