Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Siedmiu odchodzi, ośmiu zostaje. Zmiany kadrowe w SPS-ie Cargill Słupca

W trakcie budowania kadry na nowy sezon są seniorzy SPS Cargill Słupca.

Klub poinformował już o odejściu siedmiu zawodników. Są to: Mikołaj Głowacki, Adam Golik, Wojciech Kwiecień, Adam Sobolewski, Tymoteusz Juszczak, Kacper Leracz i Wiktor Kowalski.

W kadrze pozostają z kolei Piotr Duszak, Kamil Owczarczyk, Oliwier Michalak, Konrad Kozieł, Artur Bartosik, Wojciech Pańska, Maciej Urbaniak i Igor Bogucki.

Wkrótce klub ma przedstawić nowych zawodników.

 

Jedna odpowiedź

  1. Moim skromnym zdaniem z tych odchodzących to szkoda p.Golika i może p.Kowalskiego pozostali niech każdy sam sobie odpowie…
    Z pozostających to jeszcze jedna osoba powinna „wyemigrować” bo będzie psuła atmosferę….pozostanie w zespole p.Panki oraz p.Owczarczyka i p.Duszaka uważam za pozytyw do tego młodzież słupecka ok….z moich obserwacji całego sezonu to tylko libero i atakujący wykazywali duże zaangażowanie w grę i wolę walki nawet jak nie wychodziło…. może dobrze byłoby wkomponować młodzież słupecka? oczywiście zdaję sobie sprawę,że jeszcze im sporo brakuje ale gdzieś w końcu muszą rozwijać …zakładam , że na pewno Ktoś dojdzie (zapowiadane powroty )ale oby te osoby były z chęcią do gry i walki a nie tylko do zaspokojenia swego hobby i pobierania stypendium….pozdrawiam i wierzę, że wokół tych trzech osób Trener ,Prezes z zarządem stworzą ciekawy zespół walczący z zapałem o każdą akcję,każdy punkt a za razem i mecz….
    To moje spostrzeżenie ale niekoniecznie musi być trafne….może inni kibice SPS wyraża swoją opinię i napiszą….pozdrawiam i czekam już z dużym optymizmem na lepszy sezon..
    ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *