Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Skarżą się na brak ciepłej wody

Na brak ciepłej wody w bloku Spółdzielni Mieszkaniowej narzekają jego mieszkańcy.

Informację na ten temat dostaliśmy od jednego z czytelników- Jeżeli jesteście zainteresowani, to w bloku numer 14 na Os.Niepodleglosci mieszkańcy nie mają cieplej wody od 4 dni. Spowodowane to jest wymiana węzłów ciepłowniczych, czy to normalne jesienią?- pyta nasz czytelnik. Z zapytanie w tej sprawie zwróciliśmy się do Spółdzielni.

-Przygotowanie do wymiany węzłów cieplnych ( procedura zmiany umowy na ciepło, przygotowania dokumentacji, ogłoszenia przetargu i znalezienia dostawcy i firmy wykonawczej, wykonania samych węzłów zajęło niestety tyle czasu.

Ta wymiana ma na celu obniżenie zużycia ciepła w 5-ciu budynkach spółdzielni. To pierwsza taka inwestycja w naszej Spółdzielni. Wymieniane są nie tylko węzły ale również i rozdzielacze, które pochodzą z okresu budowy tych budynków.

Konieczne jest w związku z tym wstrzymanie dostawy ciepła na 4-5 dni. Rozumiemy oczywiście niecierpliwienie naszych mieszkańców. Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności.

Prosimy również o wyrozumiałość, bo konieczne są prace regulacyjne i utrudnienia mogą się zdarzać okresowo. Pogoda jednak nam sprzyja. Jeszcze raz przepraszamy, ale te prace są prowadzone dla dobra mieszkańców, gdyż ceny ciepła już zostały podwyższone w tym roku i z informacji nowych właścicieli kotłowni, należy się spodziewać następnych podwyżek.

Nasza Spółdzielnia opłat mieszkańcom nie podniosła. Konieczne są te działania modernizacyjne, aby zniwelować skutki wzrostu cen- mówi Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowwej w Słupcy, Henryk Lewandowski.

Najnowszy komentarz
  • Całe lato mieli na takie roboty.

Dodaj komentarz