Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Skołowani”

Kolejną wysoką porażkę w meczu w ramach rozgrywek V ligi ponieśli seniorzy SKP Słupca. Przy Gajowej nasza drużyna uległa Olimpii Koło 0:5.

Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando gości. Miejscowi nie stworzyli większego zagrożenia pod ich bramką.

Słupczanie mieli duże problemy z wyprowadzaniem piłki z własnej lini obrony. Ich gra polegała głównie na szukaniu długich zagrań na połowę rywali.

W 13 minucie po błędzie w rozegraniu piłki rywale zdobyli prowadzenie. Chwilę później powinni je podwyższyć jednak z bliska strzelili niecelnie.

W 30 minucie było już 0:2 po kolejnym fatalnym rozegraniu od bramki SKP. Tuż po zmianie stron Olimpia praktycznie rozstrzygnęła losy meczu,  kiedy po strzale z dystansu zdobyła gola na 0:3.

Do 90 minuty rywale dorzucili jeszcze dwa trafienia i pewnie wygrali 0:5. Ostatni mecz w tej rundzie SKP zagra w czwartek.

Wówczas w zaległym spotkaniu zmierzy się w Koninie z tamtejszym Górnikiem.

 


Najnowsze komentarze
  • Co wy robicie hej słupca co wy robicie! Trener zarząd do dymisji. Wstydu sobie darujcie!

  • Winę ponosi stary zarząd i ich trzeba rozliczyć. Ten trener musi dograć rundę do końca a potem trzeba budować drużynę od nowa.

  • Z kim budować i za co trener to się nadają do trenowania dzieci a prezes do pisania w gazecie pierwszy nie ma pojęcia o seniorskiej piłce a drugi o zdobywaniu sponsorów. Z całym szacunkiem do nich.

Dodaj komentarz