Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„…Skoro zespół wywalczył sobie ten awans trzeba podjąć rękawice”

Ostatni sparing przed nadchodzącym sezonem rozegrał strzałkowski Polanian. Podopieczni Wojciecha Henke pokonali u siebie 2:0 Lechitę Kłecko. 

Gole dla miejscowych zdobywali Jakub Jóźwiak i Łukasz Szygenda.-Lechita pojawiła się u nas bez kilku podstawowych zawodników, co miało wpływ na to, że to my  przez 90 minut prowadziliśmy grę. Mimo, że był to nasz ostatni sprawdzian przed ligą to także nie mogłem dziś skorzystać z wszystkich zawodników.

Prawie cały zespół odczuwa jeszcze zmęczenie okresem przygotowawczym i było to widać w naszych poczynaniach. Cieszy mnie to, że dobrze się organizowaliśmy na boisku. Zależało mi na tym by zagrać na zero z tyłu i udało sie to zrealizować. Brak świeżości przełożył się na naszą skuteczność bo powinnismy zdobyć dziś kilka bramek więcej.

Za tydzień w sobotę, o godzinie 17:00 w Kazimierzu Biskupim zagramy pierwszy mecz ligowy. Jeśli chodzi o okres przygotowawczy to mam pewien niedosyt o niektóre elementy ale myślę, że uda się to dogonić w kolejnych tygodniach. Przed nami bardzo trudne mecze z silnymi przeciwnikami ale uważam, że skoro zespół wywalczył sobie ten awans trzeba podjąć rękawice i przystąpić do tej rywalizacji.

Zdajemy sobie sprawę, że w V lidze będziemy się skupiać na walce o utrzymanie, która przyniesie założony cel jeśli w każdym meczu będziemy odpowiednio zdyscyplinowani zarówno w grze defensywnej jak i w ofensywnej- mówi trener Polanina, Wojciech Henke.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz