Szukaj
Close this search box.
Szukaj

SKP Słupca-Biały Orzeł (VIDEO)

Remisem 2:2 zakończył się ostatni mecz seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego w rundzie jesiennej. Słupczanie z dorobkiem 21 punktów zajmują 9 miejsce w tabeli.

Mecz miał zostać rozegrany w ubiegłym tygodniu, jednak ze względu na niespodziewane opady śniegu został przełożony. Boisko choć nadawało się do gry było grząskie i bardzo trudne dla obu drużyn. Na dodatek przez niemal całe spotkanie padał dość intensywny deszcz. Chociaż miejscowi nie rzucili się do ataków od pierwszego gwizdka to jednak stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych w pierwszej połowie. Wynik meczu w 28 minucie po dośrodkowaniu Tomasza Rosińskiego otworzył Piotr Głowala. Jeszcze przed przerwą powinno być 3:0, jednak uderzenie głową Bartosza Bednarowicza obronił bramkarz przyjezdnych, a piłka po uderzeniu Alana Kujawy odbiła się o poprzeczkę i linię bramkową.

W drugą część lepiej weszli zawodnicy przyjezdnych. W 51 minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą gola Dawida Guźniczaka, a pięć minut później prowadzili już 2:1 po trafieniu Szymona Gałczyńskiego. Obie bramki zdobyli przy dość biernej postawie rywali. Co można było przewidzieć gracze z Koźmina cofnęli się do defensywy. Słupczanie długo walczyli o wyrównanie i mieli ku temu kilka okazji. Dopiero w 85 minucie gola na 2:2 zdobył Alan Kujawa. Na zwycięstwo zabrakło czasu. Poniżej możecie obejrzeć skrót spotkania i wypowiedzi trenerów po meczu.

SKP Słupca-Biały Orzeł 2:2 (1:0)

SKP: Maciej Przygoda, Jakub Woźniak, Daniel Bednarowicz, Bartosz Bednarowicz, Jacek Mikołajczyk, Piotr Głowala (bramka 28’), Michał Lorencki, Norbert Grzelak, Tomasz Rosiński, Dariusz Gromanowski, Alan Kujawa (bramka 85’

Rezerwowi: Kacper Kaczmarek, Kamil Sikorski, Konrad Kobylarek, Piotr Witowski (46’ Woźniak), Jakub Jóźwiak (85’ Rosiński)