Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Skuteczni do bólu

6:1 Sokoła Kleczew na własnym boisku pokonały rezerwy SKP Słupca w ramach rozgrywek Konińskiej A-klasy. Punktów nie udało się za to zdobyć Czarnym Ostrowite i Orłom z Huty Łukomskiej.

W niedzielnym meczu przy Gajowej to goście z Kleczewa mogli jako pierwsi wyjść na prowadzenie. Po błędzie Krzysztofa Witkowskiego dobrze interweniował jednak Bartosz Przybyła. Zaraz potem było już 1:0 dla gospodarzy, kiedy po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Filip Otchere. Oba zespoły miały okazję do zdobycia gola jednak uderzały niecelnie. Najlepszej okazji dla SKP nie wykorzystał Piotr Witowski, który przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W końcu niewykorzystane okazje SKP się zemściły, a goście po jedynym z rzutów wolnych doprowadzili do wyrównania. Ich radość z remisu nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ na strzał z dystansu zdecydował się Adam Orłowski ponownie dając prowadzenie swojej drużynie. Druga połowa należała już do graczy Marcina Woźniaka. Szybko na 3:1 podwyższył Witkowski, a po strzale Tomasza Jareckiego Kleczew uratowała poprzeczka. Zaraz potem dwa gole zdobył Adam Jaszczak, a słabą dyspozycję bramkarza wykorzystał Marcin Woźniak, który zdobył gola niemal z połowy boiska ustalając wynik na 6:1.

W Brzeźnie wyższość gospodarzy musieli uznać seniorzy Czarnych Ostrowite, którzy przegrali swój mecz 3:1. Ich honor w samej końcówce uratował Andrzej Majewski. Tym samym Czarni przerwali swoją świetną passę przegrywając pierwszy ligowy mecz od października. Z Wartą Pyzdry przegrali natomiast piłkarze z Huty Łukomskiej, a jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Czerniak.

20 kolejka
SKP II Słupca-Sokół II Kleczew 6:1
Warta Rumin-Orlik Miłosław 2:0
Warta Pyzdry-Orły Huta Łukomska 2:1
Czarni Brzeźno-Czarni Ostrowite 3:1
GKS Lisewo-Tulisia Tuliszków 0:2
Zjednoczeni Rychwał-Strażak Licheń Stary 3:2


Brak komentarzy

Dodaj komentarz