Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słaby początek nowego sezonu

Niezbyt udanie rozpoczęły nowy sezon zespoły z powiatu słupeckiego występujące w Konińskiej Klasie Okręgowej. Na inaugurację rozgrywek Polanin zremisował swój mecz, a ZKS i Hetman zanotowały porażki.

Jako pierwsi na boisko wybiegli piłkarze Polanina Strzałkowo, którzy w sobotę zmierzyli się na wyjeździe z Wartą Helenów Kramsk. Bardzo dobry mecz w barwach Polanina zanotował Krystian Pietryga, jednak jego dwie bramki nie wystarczyły, by zapewnić drużynie komplet punktów. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W niedzielę swoje mecze rozgrywały ZKS Zagórów i Hetman Orchowo. Niestety, gracze z Zagórowa nie dali rady Kasztelanii Brudzew, przegrywając na własnym boisku 1:2. Co gorsza, zwycięską bramkę dla drużyny z Brudzewa strzelił…zawodnik ZKS-u.
Jeszcze gorszy wynik zanotował na inaugurację zespół Hetmana Orchowo. Podopieczni Roberta Czerniaka ulegli na wyjeździe Płomieniowi Nekla, tracąc aż cztery bramki. Zawodnikom z Orchowa udało się odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy.

Po pierwszej kolejce Polanin Strzałkowo zajmuje 7 miejsce w tabeli, ZKS Zagórów jest na miejscu 12, a Hetman Orchowo na 15. W najbliższy weekend gracze ZKS-u zagrają na wyjeździe ze Spartą Orzechowo, Hetman podejmować będzie u siebie Wartę Helenów Kramsk, a Polanin Strzałkowo- Orła Grzegorzew. Nieco wcześniej, bo w środę kibiców czekają pierwsze derby powiatu w sezonie 2014/2015. W drugiej rundzie Pucharu Polski na szczeblu KOZPN Polanin zmierzy się w Zagórowie z ZKS-em. Początek meczu o 17:30. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *