Kandydat na Prezydenta RP z ramienia Konfederacji, Sławomir Mentzen odwiedził dziś nasze miasto.
Na słupeckim targowisku pojawił się z innymi politykami tej partii w ramach swojej trasy kampanijnej. W swoim wystąpieniu krytykował działania obecnie rządzących takie jak między innymi za wysokie podatki, Zielony Ład, czy programy socjalne dla obywateli Ukrainy.
Mówił także o planach na swoją prezydencję, które mają to zmienić. Całe przemówienie możecie obejrzeć na naszym filmie.
Na koniec nie zabrakło też wspólnych zdjęć i autografów z sympatykami polityka.













































5 odpowiedzi
A gdzie nasz gospodarz? A zapomniałem, że to rozgrywki partyjne.
Poza tym bardzo ciekawe spotkanie. Smutna prawda wybrzmiała. Niestety w telewizji tego nie usłyszycie.
Spotkanie dla bezpośrednio zainteresowanego pewnie udane,spore zainteresowanie ale nic nowego nie powiedział….ma napisany tekst i powiela to na każdym spotkaniu…nie wiem czy były zadawane pytania czy była debata czy Kandydat Menzen odpowiadał na nie….natomiast bardzo był zadowolony z robienia sobie fotek…
Zwalczajmy kopeć a nie dwutlenek. Lubię Mentzena .
Czy ludzie mogli zadawać pytania, czy tylko Mentzen prowadził swój monolog?
Jak przyjedzie Grzegorz Braun to przyjdę.