„Słodko – gorzki” turniej

Kolejne zmagania w Lidze Młodziczek mają za sobą siatkarki SPS PMOS Cargill Słupca.

Słodko – gorzki początek drugiego etapu Ligi Młodziczek w naszym wykonaniu. Przegrana z drużyną Glinka Academy UKS Śmigiel i na osłodę kontrolowane zwycięstwo z drużyną UKS Lider Rokietnica.

Tak kończymy pierwszy turniej drugiego etapu rozgrywek ligi młodziczek WZPS. Nabieramy pokory do siatkówki i cierpliwie w ciszy będziemy trenować by w kolejnych spotkaniach zaprezentować się lepiej.

Kolejny turniej 15 listopadach w Komornikach – czytamy na stronie naszego zespołu.

 

Wyniki:

SPS Cargill Słupca – Glinka Academy UKS Śmigiel 0:2 (18:25, 19:25)
SPS Cargill Słupca – UKS Lider Rokietnics 2:0 (25:6, 25:13)

 

FOTO: SPS PMOS Cargill Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *