Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słowińscy sponsorem strojów SKP

Uznana w Polsce i za granicą słupecka firma Słowińscy – renomowany producent energooszczędnej stolarki drewnianej, drewniano-aluminiowej, aluminiowej i PVC ufundowała dwa komplety strojów dla drużyn młodzieżowych SKP Słupca.

– Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu naszych młodych zawodników, trenerów i rodziców – czytamy w komunikacie klubu. Przypomnijmy, że umowę sponsorską podpisał 1 września Zarząd Klubu SKP Słupca oraz współwłaściciel przedsiębiorstwa Słowińscy Pan Marek Słowiński. Dokument zakłada wsparcie dwóch drużyn młodzieżowych SKP Słupca: Trampkarzy Starszych występujących w Lidze Wojewódzkiej Województwa Wielkopolskiego i Młodzików Starszych grających w Konińskiej Lidze Okręgowej.

Zgodnie z ustaleniami planowany jest szereg działań promocyjnych na rzecz Firmy Słowińscy. Szczegóły zostały zapisane we wspomnianej umowie.Warto zauważyć, że Firma Słowińscy jest rodzinnym przedsiębiorstwem powstałym w 1968 roku. Dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad10 000 m2, zatrudniającym 200 pracowników.

 

 

Konsekwencja w działaniu oraz bezkompromisowa dbałość o jakość i zadowolenie klientów dały wymierny rezultat w postaci stałego rozwoju i zdobywania nowych rynków zbytu. Dzisiaj Firma Słowińscy sprzedaje okna i drzwi do 15 krajów świata. W tym do tak odległych miejsc jak USA, Kanada i Australia.

Stawiamy na elastyczność produkcji i innowacyjność wytwarzanych wyrobów. Odniesiony sukces rynkowy i wzrost sprzedaży potwierdzają, iż droga rozwoju wybrana przez założyciela firmy Zygmunta Kubę Słowińskiego była właściwa – czytamy na stronie www.slowinscy.pl.

 

TEKST/FOTO: SKP Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz