Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ślubowanie pierwszoklasistów w Drążnej

Dzień 11 października 2019r. to wyjątkowa data dla uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej.

Tego dnia pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na uczniów szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której pierwszoklasiści, przygotowani przez wychowawczynię panią Justynę Marszałkowską, zaprezentowali swoje umiejętności wokalne.

Kolejnym punktem programu był test sprawnościowy przygotowany przez panią Monikę Barańską. Cześć artystyczną zakończyły występy klasy drugiej i trzeciej, które z wychowawczyniami Justyną Golą i Honoratą Wiatrowską, przygotowały wspaniałe widowisko dla młodszych kolegów.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor Danuta Samul. Dzieci na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz medale.

Na zakończenie najmłodsi uczniowie zostali obdarowani prezentami od wójt Gminy Słupca Grażyny Kazuś, Dyrektor CUW Jarosławy Kobos, przewodniczącej Rady Rodziców Agnieszki Purul, kolegów i koleżanek z klasy drugiej i trzeciej oraz od rodziców, którzy przygotowali wyjątkowe rogi obfitości.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz