Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słupca walczy o pierwszą 10!

Do 16 września została przedłużona akcja „Kręć kilometry” organizowana przez Fundację Allegro All For Planet, w której miasta z całej Polski rywalizują o wygranie dizajnerskich stojaków rowerowych. Nasze miasto cały czas walczy o jak najlepszy rezultat.

Przypomnijmy, że dla zwycięzców całej zabawy fundacja zasponsoruje 100 oryginalnych stojaków rowerowych. Pojawią się one w 20 miastach, których mieszkańcy wykręcą najwięcej kilometrów. Zaangażowanie w całą akcję Słupeckiej Grupy Rowerowej i mieszkańców naszego regionu sprawiło, że z dorobkiem 57792 km Słupca znajduje się na 11 miejscu. Cały czas jest jeszcze szansa, aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pomocy.

Jak włączyć się do gry?
Wystarczy wejść na stronę www.kreckilometry.pl i kliknąć w zakładkę „Walcz o stojaki”, a następnie dołączyć do gry poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy też pamiętać o wyborze miasta na rzecz którego chcemy dedykować przejechane w ramach wyzwania rowerowego, kilometry, a następnie wskazać miejsce w tym mieście, w którym naszym zdaniem powinien stanąć stojak rowerowy. Na koniec wystarczy, że ze strony organizatora konkursu na swój telefon pobierzemy aplikację konkursową do mierzenia kilometrów i będziemy włączać ją przy każdej rowerowej przejażdżce. Aktualny ranking można śledzić na stronie www.kreckilometry.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *